:: web časopis o penjanju :: 24. srpnja 2024. @ 02:43


REDPOINT   
Novosti   
Reportaže   
Zdravlje   
Interview   
Vremeplov   

ONSIGHT   
Natjecanja   
Klubovi   
KSP   

... za početnike   
Škola penjanja   

HR @ VODIČ  
guide.  
Umjetne stijene  
Smjerovi 8a i>  

Natjecanja:::

Kalendar natjecanja 2006:::

datumnatjecanjetipmjestoorganizator
04.02. Liga St-Dalm županije (I) B Split SPK Marulianus
info    rezultati    fotografije    reportaža

nazad

Boulder liga Splitsko-Dalmatinske županije (I)
Rezultati:

Seniori Seniorke
1. Slaven Vrućinić (HPD Mosor) 1. Marina Mandić (PD Imber-Mosor)
2. Ivan Mihalj (SPK Marulianus)      
3. Viktor Kraljević (HPD Mosor)      
4. Damir Jurišić (SPK Marulianus)      
5. Stipe Galić (HPD Mosor)      
6. Duje Mogić (HPD Mosor)      
7. Marin Banović (SPK Marulianus)      
8. Ante Baučić (SPK Marulianus)      
9. Marin Matković (SPK Marulianus)      
10. Marko Babić (PD Imber-Mosor)      
  Juniori
1. Branimir Jurko (PD Imber-Mosor)
2. Marko Pehar (SPK Marulianus)
3. Ivica Beović (PD Imber-Mosor)
4. Josip Kovač Levantin (SPK Marulianus)
5. Stanko Čizmić (SPK Marulianus)
  Van konkurencije
1. Ivan Lisica (SPK Marulianus)
2. Sandra Bakulić (SPK Marulianus)
     
Postavljači smjerova: Daniel Piccini, Toni Zlodre
Glavni sudac: Hrvoje Lacić


Finale
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Ivan Lisica 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
2. Sandra Bakulić 3t4 5z9 t1 z1 t2 z1   z1 z5 t1 z1
3. Slaven Vrućinić 2t2 6z10 t1 z1 t1 z1 z1 z2 z2 z3
4. Ivan Mihalj 2t3 6z7 t1 z1 t2 z1 z1 z1 z2 z1
5. Viktor Kraljević 1t1 3z4 t1 z1     z2 z1  
6. Branimir Jurko 1t2 1z2 t2 z2          
7. Marko Pehar 1t8 1z8 t8 z8          
8. Damir Jurišić 0t0 2z5       z4 z1  
. Stipe Galić 0t0 2z5 z2     z3    
10. Marina Mandić 0t0 0z0            


Kvalifikacije
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Slaven Vrućinić 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
. Ivan Lisica 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
3. Sandra Bakulić 6t7 6z6 t1 z1 t2 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
4. Ivan Mihalj 6t9 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t2 z1 t1 z1 t3 z1
5. Viktor Kraljević 6t12 6z7 t2 z1 t1 z1 t1 z1 t2 z2 t1 z1 t5 z1
6. Branimir Jurko 5t9 6z9 t1 z1 t1 z1 t1 z1 z3 t2 z2 t4 z1
. Marko Pehar 5t9 6z9 t1 z1 t1 z1 t1 z1 z3 t2 z1 t4 z2
8. Damir Jurišić 4t6 5z7 t1 z1 t1 z1 t3 z3 z1 t1 z1  
9. Stipe Galić 4t7 5z5 t2 z1 t1 z1 t3 z1   t1 z1 z1
10. Duje Mogić 3t3 4z8 t1 z1 t1 z1 t1 z1 z5    
11. Marin Banović 2t6 4z15 t5 z5 t1 z1 z1   z8  
12. Ivica Beović 2t6 3z10 t3 z1 t3 z2 z7      
13. Josip Kovač Levantin 2t8 5z8 t1 z1 t7 z4 z1   z1 z1
14. Ante Baučić 1t2 3z5 t2 z1 z3 z1      
15. Marin Matković 1t3 2z9 t3 z3   z6      
16. Marko Babić 1t5 3z8 t5 z1 z2 z5      
17. Marina Mandić 1t7 2z8 t7 z6   z2      
18. Stanko Čizmić 0t0 2z7     z4 z3    

nazad

25.02. Liga St-Dalm županije (II) B Split HPD Mosor
info    rezultati    fotografije    reportaža
04.03. Natjecanje za PH / j, sj, s D Split PK Split
najava    rezultati
04.03. Revijalno natjecanje za mlađe kategorije D Split SPK CAF
 
05.03. Natjecanje za PH / j, sj, s S Split PK Split
rezultati
05.03. Revijalno natjecanje za mlađe kategorije S Split SPK CAF
 
01.04. Liga St-Dalm županije (III) B Split SPK Marulianus
info    rezultati    fotografije    reportaža
23.04. Rijeka open 2006 B Rijeka RAK
rezultati
28.04. - Big Wall Speed Climbing S Starigrad, Paklenica NP Paklenica
01.05. rezultati    reportaža    službene stranice
29.04. Natjecanje za PH (I) / s B Split SPK Marulianus
najava    rezultati    fotografije    reportaža
30.04. Natjecanje za PH (I) / mlađe kategorije B Split SPK Marulianus
najava    rezultati    fotografije    reportaža
27.05. Kalnik open 2006 D Kalnik PD Bilogora
Iglu Šport
najava    rezultati    fotografije    reportaža
28.05. Zagorje open B Varaždin PK Vertikal
Himalaya sport
natjecanje je otkazano
09.09. Natjecanje za PH (II) / j, sj, s B Rovinj SPK Muntravo
najava    rezultati    fotografije   
16.09. Big Wall Speed Climbing S Split PK Split
natjecanje je otkazano
30.09. Liga St-Dalm županije (IV) B Split HPD Mosor
info    rezultati    fotografije    reportaža
15.10. Liga St-Dalm županije (V) B Split SPK Marulianus
info    rezultati    fotografije    reportaža
21.10. Natjecanje za PH (III) / j, sj, s B Split HPD Mosor
najava    rezultati    fotografije   
28.10. Liga St-Dalm županije (VI) - Finale B Split HPD Mosor
info    rezultati    fotografije   
04.11. Natjecanje za PH (IV) - Finale / j, sj, s B Pula PD Glas Istre
najava    rezultati    fotografije   

tip: B - boulder, D - difficulty (težinsko), S - speed (brzinsko)

   CYBER CLIMBER
  Forum
  pronađen...
  potraznj...
  sta misl...
  karin -...
  dabrovi?
   Fotografije
   Video Clips
   Linkovi



   OPREMA
   Mali oglasi
   Lost/Found

   cro-climbing.com
   Marketing
   Kontakt

   NEWSLETTER

e-mail:

Stranice trenutno čita
2
surfer(a)