:: web časopis o penjanju :: 13. lipnja 2024. @ 16:42


REDPOINT   
Novosti   
Reportaže   
Zdravlje   
Interview   
Vremeplov   

ONSIGHT   
Natjecanja   
Klubovi   
KSP   

... za početnike   
Škola penjanja   

HR @ VODIČ  
guide.  
Umjetne stijene  
Smjerovi 8a i>  

Natjecanja:::

Kalendar natjecanja 2006:::

datumnatjecanjetipmjestoorganizator
04.02. Liga St-Dalm županije (I) B Split SPK Marulianus
info    rezultati    fotografije    reportaža
25.02. Liga St-Dalm županije (II) B Split HPD Mosor
info    rezultati    fotografije    reportaža

nazad

Boulder liga Splitsko-Dalmatinske županije (II)
Rezultati:

Seniori Seniorke
1. Vedran Puljiz (PK Split) 1. Maja Božić (HPD Mosor)
2. Boris Koračak (HPD Mosor) 2. Marina Mandić (PD Imber-Mosor)
3. Slaven Vrućinić (HPD Mosor)      
4. Demir Barić (HPD Mosor)      
5. Damir Jurišić (SPK Marulianus)      
6. Dragan Šupe (HPD Mosor)      
7. Viktor Kraljević (HPD Mosor)      
. Stipe Galić (HPD Mosor)      
9. Ante Baučić (SPK Marulianus)      
10. Ivan Mihalj (SPK Marulianus)      
11. Marin Banović (SPK Marulianus)      
12. Tino Kovač (HPD Mosor)      
13. Duje Mogić (HPD Mosor)      
14. Marin Matković (SPK Marulianus)      
15. Marko Babić (PD Imber-Mosor)      
  Juniori
1. Marko Pehar (SPK Marulianus)
2. Branimir Jurko (PD Imber-Mosor)
3. Edi Šetka (SPK CAF)
4. Josip Kovač Levantin (SPK Marulianus)
5. Ivica Beović (PD Imber-Mosor)
6. Stanko Čizmić (SPK Marulianus)
  Van konkurencije
1. Maja Lozić (HPD Mosor)
     
Postavljači smjerova: Joško Purko, Boris Zokić, Luka Kivela
Glavni sudac: Zoran Brešan


Finale
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Vedran Puljiz 4t6 5z6 t1 z1 t2 z1 t2 z2 z1   t1 z1
2. Boris Koračak 3t5 4z5 t1 z1 t2 z2   z1   t2 z1
3. Marko Pehar 1t1 5z13 t1 z1 z5 z4 z1   z2
4. Slaven Vrućinić 1t1 2z2 t1 z1 z1        
5. Branimir Jurko 1t2 4z5 t2 z2   z1 z1   z1
6. Demir Barić 1t2 4z9 t2 z1   z5 z1   z2
7. Damir Jurišić 1t2 3z5 t2 z1     z1   z3
8. Dragan Šupe 0t0 3z3 z1     z1   z1


Kvalifikacije
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Slaven Vrućinić 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
. Boris Koračak 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
. Vedran Puljiz 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
. Damir Jurišić 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
5. Dragan Šupe 6t7 6z6 t1 z1 t2 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
. Demir Barić 6t7 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t2 z1
. Marko Pehar 6t7 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t2 z1 t1 z1 t1 z1
8. Branimir Jurko 6t7 6z7 t1 z1 t1 z1 t2 z2 t1 z1 t1 z1 t1 z1
9. Viktor Kraljević 6t8 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t3 z1 t1 z1 t1 z1
. Stipe Galić 6t8 6z6 t1 z1 t1 z1 t2 z1 t1 z1 t1 z1 t2 z1
. Edi Šetka 6t8 6z6 t1 z1 t1 z1 t2 z1 t1 z1 t2 z1 t1 z1
12. Maja Božić 6t8 6z8 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t3 z3 t1 z1
13. Ante Baučić 6t9 6z8 t1 z1 t2 z2 t1 z1 t2 z1 t2 z2 t1 z1
14. Ivan Mihalj 6t10 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t3 z1 t2 z1 t2 z1
15. Maja Lozić 6t10 6z9 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t4 z4 t2 z1
16. Marin Banović 6t11 6z7 t1 z1 t1 z1 t4 z2 t3 z1 t1 z1 t1 z1
17. Josip Kovač Levantin 6t11 6z8 t1 z1 t1 z1 t2 z1 t2 z1 t3 z3 t2 z1
18. Tino Kovač 6t12 6z7 t1 z1 t1 z1 t4 z2 t4 z1 t1 z1 t1 z1
19. Duje Mogić 6t12 6z9 t1 z1 t2 z2 t4 z2 t1 z1 t2 z2 t2 z1
20. Ivica Beović 6t14 6z6 t1 z1 t1 z1 t2 z1 t5 z1 t1 z1 t4 z1
21. Stanko Čizmić 4t6 6z11 t2 z1 t1 z1 t2 z1 t1 z1 z6 z1
22. Marin Matković 2t4 4z6 t1 z1 t3 z3 z1     z1
23. Marko Babić 1t1 5z6 t1 z1   z2 z1 z1 z1
24. Marina Mandić 0t0 4z5 z1   z2 z1   z1

nazad

04.03. Natjecanje za PH / j, sj, s D Split PK Split
najava    rezultati
04.03. Revijalno natjecanje za mlađe kategorije D Split SPK CAF
 
05.03. Natjecanje za PH / j, sj, s S Split PK Split
rezultati
05.03. Revijalno natjecanje za mlađe kategorije S Split SPK CAF
 
01.04. Liga St-Dalm županije (III) B Split SPK Marulianus
info    rezultati    fotografije    reportaža
23.04. Rijeka open 2006 B Rijeka RAK
rezultati
28.04. - Big Wall Speed Climbing S Starigrad, Paklenica NP Paklenica
01.05. rezultati    reportaža    službene stranice
29.04. Natjecanje za PH (I) / s B Split SPK Marulianus
najava    rezultati    fotografije    reportaža
30.04. Natjecanje za PH (I) / mlađe kategorije B Split SPK Marulianus
najava    rezultati    fotografije    reportaža
27.05. Kalnik open 2006 D Kalnik PD Bilogora
Iglu Šport
najava    rezultati    fotografije    reportaža
28.05. Zagorje open B Varaždin PK Vertikal
Himalaya sport
natjecanje je otkazano
09.09. Natjecanje za PH (II) / j, sj, s B Rovinj SPK Muntravo
najava    rezultati    fotografije   
16.09. Big Wall Speed Climbing S Split PK Split
natjecanje je otkazano
30.09. Liga St-Dalm županije (IV) B Split HPD Mosor
info    rezultati    fotografije    reportaža
15.10. Liga St-Dalm županije (V) B Split SPK Marulianus
info    rezultati    fotografije    reportaža
21.10. Natjecanje za PH (III) / j, sj, s B Split HPD Mosor
najava    rezultati    fotografije   
28.10. Liga St-Dalm županije (VI) - Finale B Split HPD Mosor
info    rezultati    fotografije   
04.11. Natjecanje za PH (IV) - Finale / j, sj, s B Pula PD Glas Istre
najava    rezultati    fotografije   

tip: B - boulder, D - difficulty (težinsko), S - speed (brzinsko)

   CYBER CLIMBER
  Forum
  pronađen...
  potraznj...
  sta misl...
  karin -...
  dabrovi?
   Fotografije
   Video Clips
   Linkovi



   OPREMA
   Mali oglasi
   Lost/Found

   cro-climbing.com
   Marketing
   Kontakt

   NEWSLETTER

e-mail:

Stranice trenutno čita
2
surfer(a)