:: web časopis o penjanju :: 13. lipnja 2024. @ 15:51


REDPOINT   
Novosti   
Reportaže   
Zdravlje   
Interview   
Vremeplov   

ONSIGHT   
Natjecanja   
Klubovi   
KSP   

... za početnike   
Škola penjanja   

HR @ VODIČ  
guide.  
Umjetne stijene  
Smjerovi 8a i>  

Natjecanja:::

Kalendar natjecanja 2006:::

datumnatjecanjetipmjestoorganizator
04.02. Liga St-Dalm županije (I) B Split SPK Marulianus
info    rezultati    fotografije    reportaža
25.02. Liga St-Dalm županije (II) B Split HPD Mosor
info    rezultati    fotografije    reportaža
04.03. Natjecanje za PH / j, sj, s D Split PK Split
najava    rezultati
04.03. Revijalno natjecanje za mlađe kategorije D Split SPK CAF
 
05.03. Natjecanje za PH / j, sj, s S Split PK Split
rezultati
05.03. Revijalno natjecanje za mlađe kategorije S Split SPK CAF
 
01.04. Liga St-Dalm županije (III) B Split SPK Marulianus
info    rezultati    fotografije    reportaža

nazad

Boulder liga Splitsko-Dalmatinske županije (III)
Rezultati:

Seniori Seniorke
1. Luka Kivela (HPD Mosor) 1. Maja Božić (HPD Mosor)
2. Boris Koračak (HPD Mosor)      
3. Igor Šupić (SPK Marulianus)      
4. Ivan Mihalj (SPK Marulianus)      
5. Damir Jurišić (SPK Marulianus)      
6. Viktor Kraljević (HPD Mosor)      
7. Dragan Šupe (HPD Mosor)      
8. Stipe Galić (HPD Mosor)      
9. Demir Barić (HPD Mosor)      
10. Marin Banović (SPK Marulianus)      
11. Danko Tresić Pavičić (SPK Marulianus)      
12. Duje Mogić (HPD Mosor)      
13. Marin Vukman (SPK Marulianus)      
  Juniori
1. Marko Pehar (SPK Marulianus)
2. Branimir Jurko (PD Imber-Mosor)
3. Stanko Čizmić (SPK Marulianus)
  Van konkurencije
1. Ivan Lisica (SPK Marulianus)
2. Sandra Bakulić (SPK Marulianus)
     
Postavljači smjerova: Daniel Piccini, Toni Zlodre
Glavni sudac: Hrvoje Lacić


Finale
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Ivan Lisica 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
2. Luka Kivela 6t8 6z7 t2 z1 t1 z1 t2 z2 t1 z1 t1 z1 t1 z1
3. Sandra Bakulić 2t3 5z7 z1 z2 t2 z2 z1 t1 z1  
4. Boris Koračak 1t1 5z10 z4   z1 t1 z1 z1 z3
5. Igor Šupić 0t0 6z8 z1 z1 z3 z1 z1 z1
6. Ivan Mihalj 0t0 6z9 z1 z1 z1 z2 z1 z3
7. Damir Jurišić 0t0 4z6 z2 z1   z1 z2  
8. Viktor Kraljević 0t0 3z7 z2 z2     z3  
9. Dragan Šupe 0t0 1z4   z4        


Kvalifikacije
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Ivan Mihalj 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
. Ivan Lisica 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
. Luka Kivela 6t6 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1
4. Dragan Šupe 6t7 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t2 z1 t1 z1
5. Sandra Bakulić 6t9 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t4 z1
6. Igor Šupić 6t10 6z8 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t3 z1 t1 z1 t3 z3
7. Boris Koračak 6t11 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t3 z1 t4 z1 t1 z1
8. Damir Jurišić 6t12 6z6 t1 z1 t1 z1 t2 z1 t6 z1 t1 z1 t1 z1
. Viktor Kraljević 6t12 6z6 t1 z1 t1 z1 t2 z1 t1 z1 t1 z1 t6 z1
10. Marko Pehar 6t14 6z7 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t4 z2 t2 z1 t5 z1
11. Stipe Galić 6t15 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t7 z1 t2 z1 t3 z1
12. Branimir Jurko 5t5 6z6 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 t1 z1 z1
13. Demir Barić 4t9 5z5 t1 z1 t1 z1 t2 z1 z1 t5 z1  
14. Marin Banović 4t11 6z8 t1 z1 t5 z2 t3 z1 z2 t2 z1 z1
15. Danko Tresić Pavičić 2t2 5z10 t1 z1 z1 z4 z3   t1 z1
16. Duje Mogić 2t3 4z5 t1 z1 t2 z1 z1   z2  
17. Maja Božić 2t5 4z6 t2 z1 z1 t3 z1 z3    
18. Stanko Čizmić 1t1 4z5 t1 z1 z1 z2     z1
19. Marin Vukman 0t0 0z0            

nazad

23.04. Rijeka open 2006 B Rijeka RAK
rezultati
28.04. - Big Wall Speed Climbing S Starigrad, Paklenica NP Paklenica
01.05. rezultati    reportaža    službene stranice
29.04. Natjecanje za PH (I) / s B Split SPK Marulianus
najava    rezultati    fotografije    reportaža
30.04. Natjecanje za PH (I) / mlađe kategorije B Split SPK Marulianus
najava    rezultati    fotografije    reportaža
27.05. Kalnik open 2006 D Kalnik PD Bilogora
Iglu Šport
najava    rezultati    fotografije    reportaža
28.05. Zagorje open B Varaždin PK Vertikal
Himalaya sport
natjecanje je otkazano
09.09. Natjecanje za PH (II) / j, sj, s B Rovinj SPK Muntravo
najava    rezultati    fotografije   
16.09. Big Wall Speed Climbing S Split PK Split
natjecanje je otkazano
30.09. Liga St-Dalm županije (IV) B Split HPD Mosor
info    rezultati    fotografije    reportaža
15.10. Liga St-Dalm županije (V) B Split SPK Marulianus
info    rezultati    fotografije    reportaža
21.10. Natjecanje za PH (III) / j, sj, s B Split HPD Mosor
najava    rezultati    fotografije   
28.10. Liga St-Dalm županije (VI) - Finale B Split HPD Mosor
info    rezultati    fotografije   
04.11. Natjecanje za PH (IV) - Finale / j, sj, s B Pula PD Glas Istre
najava    rezultati    fotografije   

tip: B - boulder, D - difficulty (težinsko), S - speed (brzinsko)

   CYBER CLIMBER
  Forum
  pronađen...
  potraznj...
  sta misl...
  karin -...
  dabrovi?
   Fotografije
   Video Clips
   Linkovi



   OPREMA
   Mali oglasi
   Lost/Found

   cro-climbing.com
   Marketing
   Kontakt

   NEWSLETTER

e-mail:

Stranice trenutno čita
1
surfer(a)