:: web časopis o penjanju :: 17. listopada 2019. @ 02:06


REDPOINT   
Novosti   
Reportaže   
Zdravlje   
Interview   
Vremeplov   

ONSIGHT   
Natjecanja   
Klubovi   
KSP   

... za početnike   
Škola penjanja   

HR @ VODIČ  
guide.  
Umjetne stijene  
Smjerovi 8a i>  

Natjecanja:::

Poredak boulder lige Splitsko-Dalmatinske županije 2006:::

Seniori:
# Ime i Prezime Klub I II III IV V VI uk.
1. Ivan Mihalj (SPK Marulianus) 80 34 55 80 65 80 394
2. Boris Koračak (HPD Mosor)   80 80 55 80 47 342
3. Slaven Vrućinić (HPD Mosor) 100 65   65 55 55 340
4. Šime Malenica (SPK Marulianus)       100 100 100 300
5. Viktor Kraljević (HPD Mosor) 65 43 47   51 65 271
6. Marin Banović (SPK Marulianus) 43 31 34 47 40 51 246
7. Damir Jurišić (SPK Marulianus) 55 51 51 43   40 240
8. Dragan Šupe (HPD Mosor)   47 43 51 43 43 227
9. Stipe Galić (HPD Mosor) 51 43 40       134
10. Ante Baučić (SPK Marulianus) 40 37     47   124
11. Ivan Bašić (PK Split)       40 37 37 114
12. Kristian Marović (PK Split)       40 34 37 111
13. Duje Mogić (HPD Mosor) 47 26 28       101
14. Vedran Puljiz (PK Split)   100         100
. Luka Kivela (HPD Mosor)     100       100
16. Demir Barić (HPD Mosor)   55 37       92
17. Igor Šupić (SPK Marulianus)     65       65
18. Marin Matković (SPK Marulianus) 37 24         61
19. Marko Babić (PD Imber-Mosor) 34 22         56
20. Danko Tresić Pavičić (SPK Marulianus)     31       31
21. Tino Kovač (HPD Mosor)   28         28
22. Marin Vukman (SPK Marulianus)     26       26


Seniorke:
# Ime i Prezime Klub I II III IV V VI uk.
1. Maja Božić (HPD Mosor)   100 100       200
1. Irena Palošek Vrsalović (PK Split)         100 100 200
3. Marina Mandić (PD Imber-Mosor) 100 80         180


Juniori:
# Ime i Prezime Klub I II III IV V VI uk.
1. Marko Pehar (SPK Marulianus) 80 100 100 100 100 100 580
2. Branimir Jurko (PD Imber-Mosor) 100 80 80 80 80 80 500
3. Ivica Beović (PD Imber-Mosor) 65 51     65 65 246
4. Stanko Čizmić (SPK Marulianus) 51 47 65       163
5. Josip Kovač Levantin (SPK Marulianus) 55 55         110
6. Edi Šetka (SPK CAF)   65         65
. Luka Trumbić (PK Split)       65     65
8. Toni Dokoza (PK Split)       55     55

Budući da u kategoriji "Seniorke" nije nastupilo barem pet natjecatelja ne proglašavaju se pobjednici u toj kategoriji.

   CYBER CLIMBER
  Forum
  pronađen...
  potraznj...
  sta misl...
  karin -...
  dabrovi?
   Fotografije
   Video Clips
   Linkovi



   OPREMA
   Mali oglasi
   Lost/Found

   cro-climbing.com
   Marketing
   Kontakt

   NEWSLETTER

e-mail:

Stranice trenutno čita
10
surfer(a)