:: web časopis o penjanju :: 17. listopada 2019. @ 02:05


REDPOINT   
Novosti   
Reportaže   
Zdravlje   
Interview   
Vremeplov   

ONSIGHT   
Natjecanja   
Klubovi   
KSP   

... za početnike   
Škola penjanja   

HR @ VODIČ  
guide.  
Umjetne stijene  
Smjerovi 8a i>  

Natjecanja:::

Kalendar natjecanja 2007:::

datumnatjecanjetipmjestoorganizator
24.02. Liga St-Dalm županije (I) B Split SPK Marulianus
info    rezultati   

nazad

Boulder liga Splitsko-Dalmatinske županije (I)
Rezultati:

Seniori Seniorke
1. Marko Pehar (SPK Marulianus) 1. Kristina Malenica (SPK Marulianus)
2. Domagoj Čikeš (SPK Marulianus) 2. Irena Čovo (SPK Marulianus)
3. Ivan Mihalj (SPK Marulianus) 3. Jelena Dujaković (SPK Marulianus)
4. Toni Zlodre (SPK Marulianus) . Marijana Mastilović (SPK Marulianus)
5. Slaven Vrućinić (HPD Mosor)      
6. Marin Banović (SPK Marulianus)      
7. Viktor Kraljević (HPD Mosor)      
8. Damir Jurišić (SPK Marulianus)      
9. Igor Savin (SPK Marulianus)      
10. Tomislav Crmarić (SPK Marulianus)      
11. Nikola Besednik (SPK Marulianus)      
12. Kristijan Marović (PK Split)      
13. Arsen Košta Alujević (HPD Mosor)      
14. Ivan Vjeko Tomić (SPK Marulianus)      
  Juniori
// //  
Postavljači smjerova: Daniel Piccini, Hrvoje Lacić
Glavni sudac: Hrvoje Lacić


Finale
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Marko Pehar 4t8 5z10            
2. Domagoj Čikeš 3t4 4z4            
3. Ivan Mihalj 1t3 4z9            
4. Toni Zlodre 1t4 3z4            
5. Slaven Vrućinić 0t0 3z3            
6. Marin Banović 0t0 2z4            


Kvalifikacije
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Marko Pehar 5t6 5z5            
2. Ivan Mihalj 5t14 5z10            
3. Marin Banović 5t17 5z10            
4. Domagoj Čikeš 4t7 5z10            
5. Toni Zlodre 4t8 5z7            
6. Slaven Vrućinić 3t3 5z6            
7. Viktor Kraljević 3t4 4z4            
8. Damir Jurišić 3t9 4z7            
9. Igor Savin 2t2 4z6            
10. Kristina Malenica 2t2 3z3            
11. Tomislav Crmarić 2t3 3z4            
12. Nikola Besednik 2t3 3z12            
13. Kristijan Marović 2t4 3z4            
14. Arsen Košta Alujević 2t6 3z8            
15. Ivan Vjeko Tomić 1t1 2z5            
16. Irena Čovo 1t1 2z8            
17. Jelena Dujaković 1t1 1z1            
17. Marijana Mastilović 1t1 1z1            

nazad

17.03. Liga St-Dalm županije (II) B Split HPD Mosor
info    rezultati   
14.04. Liga St-Dalm županije (III) B Split SPK Marulianus
info    rezultati   
22.04. Rijeka open 2007. B Rijeka RAK
najava   
27.04. - Otvoreno prvenstvo grada Rovinja B Rovinj SPK Muntravo
29.04. najava   
27.04. - Big Wall Speed Climbing S Starigrad, Paklenica NP Paklenica
01.05. službene stranice
05.05. Natjecanje za PH (I) / seniori B Split HPD Mosor
najava   
05.05. Natjecanje za PH (I) / mlađe kategorije S Split SPK CAF
najava   
06.05. Natjecanje za PH (I) / mlađe kategorije B Split SPK CAF
najava   

tip: B - boulder, D - difficulty (težinsko), S - speed (brzinsko)

   CYBER CLIMBER
  Forum
  pronađen...
  potraznj...
  sta misl...
  karin -...
  dabrovi?
   Fotografije
   Video Clips
   Linkovi



   OPREMA
   Mali oglasi
   Lost/Found

   cro-climbing.com
   Marketing
   Kontakt

   NEWSLETTER

e-mail:

Stranice trenutno čita
5
surfer(a)