:: web časopis o penjanju :: 17. listopada 2019. @ 02:06


REDPOINT   
Novosti   
Reportaže   
Zdravlje   
Interview   
Vremeplov   

ONSIGHT   
Natjecanja   
Klubovi   
KSP   

... za početnike   
Škola penjanja   

HR @ VODIČ  
guide.  
Umjetne stijene  
Smjerovi 8a i>  

Natjecanja:::

Kalendar natjecanja 2007:::

datumnatjecanjetipmjestoorganizator
24.02. Liga St-Dalm županije (I) B Split SPK Marulianus
info    rezultati   
17.03. Liga St-Dalm županije (II) B Split HPD Mosor
info    rezultati   
14.04. Liga St-Dalm županije (III) B Split SPK Marulianus
info    rezultati   

nazad

Boulder liga Splitsko-Dalmatinske županije (III)
Rezultati:

Seniori Seniorke
1. Šime Malenica (SPK Marulianus) 1. Kristina Malenica (SPK Marulianus)
2. Ivan Mihalj (SPK Marulianus)      
3. Igor Savin (SPK Marulianus)      
4. Toni Zlodre (SPK Marulianus)      
5. Marin Banović (SPK Marulianus)      
6. Viktor Kraljević (HPD Mosor)      
7. Boris Koračak (HPD Mosor)      
8. Damir Jurišić (SPK Marulianus)      
9. Branimir Jurko (PD Imber-Mosor)      
10. Slaven Vrućinić (HPD Mosor)      
11. Ivica Beović (PD Imber-Mosor)      
12. Ante Baučić (SPK Marulianus)      
13, Kristijan Marović (PK Split)      
14. Nikola Besednik (SPK Marulianus)      
15. Dragan Šupe (HPD Mosor)      
16. Arsen Košta Alujević (HPD Mosor)      
  Juniori
// //  
Postavljači smjerova: Hrvoje Lacić, Daniel Piccini, Ivan Lisica
Glavni sudac: Hrvoje Lacić


Finale
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Šime Malenica 3t6 6z9            
2. Ivan Mihalj 0t0 3z6            
3. Igor Savin 0t0 3z7            
4. Toni Zlodre 0t0 3z11            
5. Marin Banković 0t0 2z2            
6. Viktor Kraljević 0t0 2z3            


Kvalifikacije
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Šime Malenica 6t10 6z8            
2. Toni Zlodre 5t10 5z6            
3. Ivan Mihalj 5t14 6z6            
4. Igor Savin 4t5 5z6            
5. Marin Banković 4t7 5z8            
6. Viktor Kraljević 4t9 5z8            
7. Boris Koračak 4t8 5z5            
8. Damir Jurišić 3t3 4z4            
9. Branimir Jurko 3t4 4z4            
10. Slaven Vrućinić 3t5 5z12            
11. Ivica Beović 3t5 4z5            
12. Ante Baučić 3t9 4z5            
13. Kristijan Marović 3t10 4z7            
14. Nikola Besednik 2t3 4z5            
15. Dragan Šupe 2t4 3z5            
16. Kristina Malenica 2t5 3z3            
17. Arsen Košta Alujević 2t8 3z4            

nazad

22.04. Rijeka open 2007. B Rijeka RAK
najava   
27.04. - Otvoreno prvenstvo grada Rovinja B Rovinj SPK Muntravo
29.04. najava   
27.04. - Big Wall Speed Climbing S Starigrad, Paklenica NP Paklenica
01.05. službene stranice
05.05. Natjecanje za PH (I) / seniori B Split HPD Mosor
najava   
05.05. Natjecanje za PH (I) / mlađe kategorije S Split SPK CAF
najava   
06.05. Natjecanje za PH (I) / mlađe kategorije B Split SPK CAF
najava   

tip: B - boulder, D - difficulty (težinsko), S - speed (brzinsko)

   CYBER CLIMBER
  Forum
  pronađen...
  potraznj...
  sta misl...
  karin -...
  dabrovi?
   Fotografije
   Video Clips
   Linkovi



   OPREMA
   Mali oglasi
   Lost/Found

   cro-climbing.com
   Marketing
   Kontakt

   NEWSLETTER

e-mail:

Stranice trenutno čita
11
surfer(a)