:: web časopis o penjanju :: 17. listopada 2019. @ 03:11


REDPOINT   
Novosti   
Reportaže   
Zdravlje   
Interview   
Vremeplov   

ONSIGHT   
Natjecanja   
Klubovi   
KSP   

... za početnike   
Škola penjanja   

HR @ VODIČ  
guide.  
Umjetne stijene  
Smjerovi 8a i>  

Natjecanja:::

Kalendar natjecanja 2007:::

datumnatjecanjetipmjestoorganizator
24.02. Liga St-Dalm županije (I) B Split SPK Marulianus
info    rezultati   
17.03. Liga St-Dalm županije (II) B Split HPD Mosor
info    rezultati   

nazad

Boulder liga Splitsko-Dalmatinske županije (II)
Rezultati:

Seniori Seniorke
1. Šime Malenica (SPK Marulianus) 1. Kristina Malenica (SPK Marulianus)
2. Vedran Puljiz (HPD Mosor)      
3. Marko Pehar (SPK Marulianus)      
4. Boris Koračak (HPD Mosor)      
5. Hrvoje Lacić (SPK Marulianus)      
6. Slaven Vrućinić (HPD Mosor)      
7. Branimir Jurko (PD Imber-Mosor)      
8. Viktor Kraljević (HPD Mosor)      
9. Damir Jurišić (SPK Marulianus)      
10. Toni Zlodre (SPK Marulianus)      
11. Tino Kovač (HPD Mosor)      
12. Goran Radoš (SPK Marulianus)      
13. Ivica Beović (PD Imber-Mosor)      
. Igor Savin (SPK Marulianus)      
. Dragan Šupe (HPD Mosor)      
16. Kristijan Marović (PK Split)      
17. Ivo Tudor Weiss (PK Split)      
18. Tomislav Crmarić (SPK Marulianus)      
19. Arsen Košta Alujević (HPD Mosor)      
  Juniori
// //  
Postavljači smjerova: Boris Zokić, Luka Kivela
Glavni sudac:  


Finale
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Šime Malenica 6t9 6z9            
2. Vedran Puljiz 4t6 5z5            
3. Marko Pehar 2t3 6z6            
4. Boris Koračak 0t0 6z11            
5. Hrvoje Lacić 0t0 4z5            
6. Slaven Vrućinić 0t0 3z4            


Kvalifikacije
# Ime i Prezime Ukupno #1 #2 #3 #4 #5 #6
1. Šime Malenica 6t11 6z6            
2. Vedran Puljiz 6t17 6z10            
3. Boris Koračak 5t6 6z8            
4. Marko Pehar 5t9 6z8            
5. Hrvoje Lacić 4t14 6z8            
6. Slaven Vrućinić 3t4 4z5            
7. Branimir Jurko 3t5 5z10            
8. Viktor Kraljević 3t8 5z6            
9. Damir Jurišić 3t9 6z8            
10. Toni Zlodre 3t16 6z14            
11. Tino Kovač 2t2 6z8            
12. Goran Radoš 2t2 5z6            
13. Ivica Beović 2t2 4z5            
. Igor Savin 2t2 4z5            
. Dragan Šupe 2t2 4z5            
16. Kristijan Marović 2t2 4z8            
17. Ivo Tudor Weiss 2t3 4z4            
18. Tomislav Crmarić 2t3 4z5            
19. Kristina Malenica 2t6 3z4            
20. Arsen Košta Alujević 2t6 2z2            

nazad

14.04. Liga St-Dalm županije (III) B Split SPK Marulianus
info    rezultati   
22.04. Rijeka open 2007. B Rijeka RAK
najava   
27.04. - Otvoreno prvenstvo grada Rovinja B Rovinj SPK Muntravo
29.04. najava   
27.04. - Big Wall Speed Climbing S Starigrad, Paklenica NP Paklenica
01.05. službene stranice
05.05. Natjecanje za PH (I) / seniori B Split HPD Mosor
najava   
05.05. Natjecanje za PH (I) / mlađe kategorije S Split SPK CAF
najava   
06.05. Natjecanje za PH (I) / mlađe kategorije B Split SPK CAF
najava   

tip: B - boulder, D - difficulty (težinsko), S - speed (brzinsko)

   CYBER CLIMBER
  Forum
  pronađen...
  potraznj...
  sta misl...
  karin -...
  dabrovi?
   Fotografije
   Video Clips
   Linkovi



   OPREMA
   Mali oglasi
   Lost/Found

   cro-climbing.com
   Marketing
   Kontakt

   NEWSLETTER

e-mail:

Stranice trenutno čita
5
surfer(a)